Külsős oktatók elérhetőségei

A kommunikáció szakon is órát tartó bölcsészkari oktatók és intézményen kívüli óraadók elérhetőségei:

2017/18. tanév, őszi félév: 
Adorján Imola (FOSZK): adorjan.molly@gmail.com
Arany Lajos (FOSZK): arany.lajos12@gmail.com
Béres Zsuzsa: zsuzsa.beres@unideb.hu
Biczó Gábor: gavrilbenedictus@gmail.com
Borbély Tamás: maskep.borbely@gmail.com
Fazakas Gergely (FOSZK): fazakas.gergely@arts.unideb.hu
Horváth Lajos: nihilius79@gmail.com
Karl Katschthaler: karl.katschthaler@gmail.com
Katona Csilla: csillkat@gmail.com
Kiss Anita (FOSZK): kissanita0728@gmail.com
Kricsfalusi Beatrix: kricsfalusi.beatrix@arts.unideb.hu
Lovas Kiss Antal: lovaskiss@gmail.com
Metercsik József: metercsikjozsefdavid@gmail.com
Mészáros Éva (FOSZK): meszaros.eva67@gmail.com
Nagy Barna: info@kreativvonalak.hu
Prezenszki Alex: alexprezenszki@gmail.com
Szekrényes István: xepenator@gmail.com
Szénási Miklós: miklos.szenasi@gmail.com
Szilágyi Zsolt: szilagyi.zsolt@arts.unideb.hu
Valastyán Tamás: valastyan@gmail.com
Vékony Vivien: vekonyvivien922@gmail.com
Vida Gyula (FOSZK): vida.gyula@dtv.hu