Szondi György vendégelőadása és mesterkurzusa

2012. szeptember 27-én és 28-án Dr. Szondi György, a Leeds Metropolitan University docense vendégoktatóként tart előadást és mesterszemináriumot a Debreceni Egyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszékén.

Szondi György Európa vezető kommunikációoktatói közé tartozik, számos angol és magyar nyelvű cikk, tanulmány, könyvfejezet szerzője, Nagy-Britanniában él, nemzetközi hírnevű pr-szakértő.

Oktatási programja:
• Szeptember 27-én előadást tart kommunikáció- és médiatudomány alapszakos és mesterszakos hallgatóknak.
Az előadás témája: a public relations Angliában és itthon.
Az előadás ideje és helye: csütörtök, 10.00–11.30, XI-es előadó.
Minden érdeklődő kommunikáció- és médiatudomány alap- és mesterszakos hallgatót várunk.

• Szeptember 27. délután konzultáció a fenti előadás témájában a Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszéken, a tanszék oktatói számára.

• Szeptember 28-án tömbösített gyakorlati mesterkurzust tart kommunikáció- és médiatudományi mesterszakosoknak, illetve az érdeklődő alapszakosoknak.
A gyakorlati mesterkurzus témája: pr kutatás és tervezés (gyakorlati feladat: egy pr-kampány megtervezése csoportmunkában).
A foglalkozás ideje és helye: péntek, 10.00–15.30, XI-es előadó.
A kurzusra előjelentkezés szükséges: minden mesterszakos hallgató és a pr iránt érdeklődő alapszakos hallgatók jelentkezését várjuk Oláh Szabolcsnak írt levélben (drolahszabolcs@gmail.com).

A vendégoktatói program október végén folytatódik újabb nyílt előadással és a mesterkurzus második részével.
E második alkalmon megtörténik a csoportmunkák bemutatása, értékelése.
A kurzus a hallgatók gyakorlati képzését szolgálja.