Bringázz az egyetemre!

A nyárnak ugyan vége, de még ne tedd el télire a bringád, mert szeptember 16-án újra indul a Bringázz az Egyetemre kampány!

Szervezz csapatot a barátaiddal, s regisztrálj a honlapon : bringazzegyetemre.hu.
Ha október 16-ig legalább 7 alkalommal tekersz suliba, értékes ajándékokat – akár egy biciklit is – nyerhetsz. A naponta frissülő összesítésben nyomon követheted, hogy melyik egyetemen tekerték a legtöbbet, és azt is, hogy melyik kar hallgatói bringáznak a legnagyobb arányban. Utóbbi nyerteseinek jutalma a dicsőségen kívül szintén egy kisorsolandó bicikli.

Ha most barátkozol a bringázással, vagy csak a kezdet nehéz, akkor gyere el szeptember 22-én a Critical Mass-re, és csatlakozz a világ legnagyobb bringás felvonulásához!
Indulás: 18.00-kor a Békás-tótól! A többi részletet megtalálod a criticalmass.hu oldalon!